KÖRSKOLESKYLTAR, 2 stycken, 1950/60-tal, Ljunglöfs, Stockholm.

"Körkort med fullt ansvar."
"Dålig kondition ökar riskerna..."
Bildstrl. ca 100 x 140 cm.

Slitage, revor, fläckar, hål uppfodrade på pannå.

Utropspris
2 000 SEK