FLYGPLAN, 2 stycken, Tomiyama samt Arnold, Japan respektive Tyskland, 1960-tal.

Lackerad plåt med SAS logotyp. Modell DC-8. Friktionsdrift. Längd 37-38 cm.

Slitage. Bucklor. En med skadad friktionsdrift.

Utropspris
2 000 SEK