FÖNSTER 2 st tidigt 1900-tal blyinfattat glas

Träram, 62 x 42 cm yttermått vardera.

Konditionsrapport

Slitage. Färgbortfall. Smärre fläckar.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Patrik Ljungcrantz

Patrik Ljungcrantz

+46-767 810613
patrik.ljungcrantz@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

SE-

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i My Bukowskis.

    10439134 bukobject
    • 10439134 thumb
    • 10439135 thumb
    • 10439136 thumb
    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    3 137
    325 EUR
    349 USD

    Budhistorik (27 bud)
    1021 mar 12:003137SEK
    8A21 mar 12:003000SEK
    8A21 mar 11:592936SEK