KARMSTOLAR, ett par, formgivna av Karl-Erik Ekselius, JOC Möbler, Vetlanda, 1980-tal.

Stoppad rygg och sits, klädda i skinn. Lackat trä. Sitthöjd ca 47 cm.

Slitage. Repor.

Utropspris
3 000 SEK