GOLFBAG med KLUBBOR, 14 st, omkring 1900-talets mitt.

Golfbag i läder med
klubbor av märkena Spalding, A H B Roberts, Tiger med mera. Höjd 115 cm.

Omfattande slitage. Skador. Fuktskador på golfbagen.

Utropspris
1 500 SEK