Pasquale Romanelli

(Italien, 1812-1887)
Pasquale Romanelli
(Italien, 1812-1887)

PASQUALE ROMANELLI, efter, skulptur, bär signatur

Alabaster. Antikiserande dam. Höjd 79 cm.

Smärre slitage. Smärre fläckar. Repor.

Utropspris
10 000 SEK