EUMIG E8 FILMPROJEKTOR OCH BELL & HOWELL TWO TWENTY SMALFILMSKAMERA, 1950-tal.

Projektor i original box med en rulle och el-ledning, 21x21x13 cm. Made in Austria.
8 mm kamera i original kameraväska. Made in USA.

Slitage. Ej funktionstestad.

Utropspris
150 EUR