SNUSDOSA, 18 k guld och sköldpadda skal, 1800-talets början.

Storlek 6,5x9 cm, höjd 1,9 cm.

Gångjärnet med silver reparation, spricka. Graverad med S. Slitage.

Utropspris
300 EUR