BYRÅ, 1970-tal.

BYRÅ, 1970-tal.

Vitlackerad med beslag av mässing. Sex lådor. Längd 90, djup 40, höjd 49 cm.

Slitage. Slitage. Repor. Fläckar.

Utropspris
1 500 SEK
Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13