KALLE ANKA & Co. Årgång 1960 samt delar av årgång 1961.

1960 Nr 1, 3-23, 25-26, 28-34,36,38-43,46,49-50, 52.

1961. Nr 4-7, 10-13,15-17,20-22,27.

Nötta kanter. Slitage. Skador. Vikveck. Rostiga häftstift. Mestadels rullade ryggar. Nr 3 och 4 med lösa blad. Veck.

Utropspris
1 500 SEK