CARL OSCAR BORG, gouache, signerad CARL OSCAR BORG.
"Tangier". Bildmått 39 x 49 cm.
Ej examinerad ur ram. Inga synliga skador.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.
Utropspris
25 000 SEK