SKATEBOARD, "Nona, Costa Mesa Cal", Californien, 1970-tal.

Sk. Sidewalk surfer. Däck och truckar i original. Däck i polyurethane plast märkta California Grabber. Längd 63 cm. Bredd 16 cm.

Kanter med slitage. Rispor och repor.

Utropspris
2 000 SEK