927229

PERCIVAL LAFER, fåtöljer, ett par, "MP 173", MP Lafer, Brasilien, inköpta 1976.

Stoppad skinnklädsel med stomme i betsat lövträ. Inköpskvitto medföljer. En etikettmärkt. Bredd 81 cm, höjd 85 cm.

Slitage, ställvis omfattande. Märken. Skador. Revor. Fläckar.

Utropspris
3 000 SEK