POUL HENNINGSEN, reservdelar till PH-lampor, 3+3+3 glasskärmar samt hållare, Louis Poulsen, troligen 1900-talets förra
hälft. Frostat glas med metallfattning, skärmarnas diameter 6,5, 11 och 20 cm.
En av de större skärmarna med sprickor, obetydliga nagg.