SKRIVBORD, Nordiska Kompaniet, 1900-talets första hälft

Mahogny, ek, furu. Två hurtsar med dörrar och bakomliggande lådor. Tre lådor i sargen under skivan. Glasskiva. Längd 155, bredd 80, höjd 78 cm. Nyckel finns.

Slitage. Repor, märken.

Utropspris
3 000 SEK