GLASSERVIS, 20, st 'High Life' Lars Holmegaard, Danmark, 1900-talets slut

Formgiven av Per Lütken 1979.
7 st höjd 15 cm
7 st höjd 17 cm
6 st höjd 21 cm

Slitage.

Utropspris
3 000 SEK