OKÄND KONSTNÄR, olja på duk, bär signatur L.B Hunt.

Landskapsmotiv. Glasad. Ca 11 x 20 cm.

Ej examinerad ur ram. Obetydligt ytslitage.

Utropspris
2 000 SEK