CLUBFÅTÖLJER, ett par, tidigt 1900-tal.

Stoppade och klädda med läder, knapphäftad rygg samt sittplymå klädd med textil. Dekorspik. Mörkbetsade björkben.

Bruksslitage, ställvis hårt. Skador. Repor.

Utropspris
2 000 SEK