Förgylld dekor på koboltblått botten.
15 tekoppar med fat
12 kaffekoppar med fat (extra fat medföljer)
13 assietter, 18 cm
1 st mjölkkanna, 11 cm
1 st sockerskål, 12 cm
1 st kakfat, 21 cm
1 st kaffekanna, 16 cm
Slitage.
Vi har de högsta slutpriserna i Skandinavien. Kontakta oss.