Olof Hermelin

(Sverige, 1827-1913)
Olof Hermelin
(Sverige, 1827-1913)

OLOF HERMELIN, olja på duk, signerad. och otydligt daterad.

Vinterlandskap med stuga. 41 x 70 cm.

Krackelyr. Sedvanligt ytslitage.

Utropspris
3 000 SEK