FISKBESTICK, 24 delar, nysilver, Musslan-serien, Kultakeskus Oy, Finland 1900-tal.

Tolv gafflar och tolv knivar. Längd 19 cm och 22 cm.

Smärre bruksslitage. Med gravering.

Utropspris
150 EUR