IKONER, 2 st, Ryssland 1800-talets slut.

Gudsmodern, glädje för alla sörjande.
Tempera på pannå med silverrisa. Storlek 11x8 cm.

Nil Stolbensk.
Tempera på pannå med försilvrad mässingsrisa. Storlek 11x8 cm.

Ställvis omfattande slitage och sakdor.

Utropspris
200 EUR
Anna Rosenius
Anna Rosenius
Ansvarig specialist design
+358 (0)40 1284 977

Telefontid: måndag – fredag 9–12

Telefontid: måndag – fredag 10–13