SÄNGBORD, ett par, Bröderna Miller, 1900-talets första hälft.

Björk. Dörr samt låda. Bredd 35 cm, djup 31 cm, höjd 70 cm.

Maskstungna. Slitage, ställvis omfattande. Märken. Fläckar. En något instabil.

Utropspris
2 000 SEK