BRICKBORD

S k butlers tray, Nordiska Kompaniet, 1900-talets andra hälft.

Betsat. Löstagbar bricka med fällbara kanter. Kopplad benställning. Brickmärkt. Längd 74, bredd 50, höjd 57,5 cm.

Konditionsrapport

Bruksskick. Repor.

Kontakta ansvarig katalogiserare

Emma Svahn

Göteborg

Emma Svahn

+46-767 781044
emma.svahn@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CEST

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    550
    57 EUR
    67 USD

    Budhistorik (6 bud)
    312 okt 19:36550SEK
    112 okt 19:36500SEK
    312 okt 19:28450SEK