BRICKBORD, s k butlers tray, Nordiska Kompaniet, 1900-talets andra hälft.

Betsat. Löstagbar bricka med fällbara kanter. Kopplad benställning. Brickmärkt. Längd 74, bredd 50, höjd 57,5 cm.

Bruksskick. Repor.

Utropspris
1 500 SEK