MÖBELGRUPP, 6 delar, gustaviansk stil, 1900-talets första hälft.

Soffa, längd 136 cm. Höjd 95 cm. Bredd 55 cm.
Stolar, 2 st, höjd 88, bredd 52 cm, djup 44 cm.
Karmstolar, ett par, höjd 91 cm, bredd 60 cm. Djup 55 cm.
Bord, längd 95 cm. Bredd 58 cm. Höjd 75 cm.

Slitage Skrapmärken. Fläckar. Smärre färgbortfall. Smärre färgbortfall.

Utropspris
8 000 SEK