978185

TAPIO WIRKKALA, KAFFESERVIS, 4 DELAR, koppar och ädelträ Kultakeskus, 1900-talets andra hälft.

Invändigt försilvrade. Kannans höjd 20 cm. Brickans diameter 27 cm.

Smärre slitage och repor.

Utropspris
400 EUR