MATTA, rölakan, Eva Julia Alfredsson, signerad EJA, sent 1900-/tidigt 2000-tal, 344 x 161 cm.

Blåmelerat fält med ljusa stjärnor. Delvis dekor i relief.

Bruksskick.

Utropspris
3 000 SEK