Arvid Johansson

(Sverige, 1862-1923)
Arvid Johansson
(Sverige, 1862-1923)

ARVID JOHANSSON, olja på duk, signerad

Fiskeskuta. 60x110 cm.

Smärre fläckar.

Utropspris
4 000 SEK