SYSKRIN, Clarks "Anchor", 1900-talets mitt.

Betsat trä. Tre etage, glasat lock. Längd 41, bredd 20, höjd 10 cm.

Bruks- och åldersbetingat slitage. Märken. Mindre skador vid inredning.

Utropspris
2 000 SEK