FAT

Porslin. Qingdynastin, sent 1800/tidigt 1900-tal.

Dekor med krigare, diameter ca 34 cm.

Konditionsrapport

Glasyrmistor. Slitage.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - V4

Kontakta kundservice

Telefontid: Mån - Fre 9-13

Kontakta ansvarig katalogiserare

Lina Olsen

Lina Olsen

lina.olsen@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 2 000 SEK

    Slutpris

    8 860
    885 EUR
    1 089 USD

    Budhistorik (27 bud)
    817 feb 19:038860SEK
    7A17 feb 19:038660SEK
    7A17 feb 19:028200SEK