FILMPROJEKTOR, 3 delar, The AMPRO corporation

Filmkamera med huv. Höjd tot 54 cm. Högtalare mm.

Hårt slitage. Repor. Avnött. Ej funktionstestad.

Utropspris
1 500 SEK