TÄNDARE och CIGARRSNOPPARE, delvis Ronson, 1900-tal,

Agat och gulmetall. Tändare märkt Ronson längd 10 cm, höjd 6 cm, cigarrsnoppare märkt Colibri, längd 14,5 cm.

Slitage. Nagg. Ej funktionstestad.

Utropspris
1 500 SEK