Dockor av plastmassa, samtliga sköldpadd, märkta 53, 19 respektive 49 samt en omärkt. Diverse kläder, säng, stol samt kaffeservis för dockor. Butiksmiljö för mindre dockor med diverse möbler, dockor och inredningsföremål. Vävram för barn i originalförpackning. Dockors längd 50 - 70 cm.
Slitage. Dekorbortfall. Skador. Fläckar. Lagningar. Ej fullständigt genomgånget.