FISKBESTICK

24 st, nysilver, Sheffield, England 1900-tal.

Skaft av pälemo. Längd 16,5-19 cm.

Konditionsrapport

En kniv saknar beslag. Repor. Slitage. Märken.

Placering
Carlsgatan 54, 211 20 Malmö - N6

Kontakta ansvarig katalogiserare

Ellinor Bylander

Ellinor Bylander

+46-767 661646
ellinor.bylander@bukowskis.com

VAD KOSTAR TRANSPORTEN?

Hemleverans, ombud, något av våra hus.

Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål.

    Tullavgifter kan tillkomma för leverans till länder utanför EU.

    Alla priser är preliminära. Hemleverans är inte möjlig för alla föremål.

    Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor.

    Auktionen avslutades:
    CET

    Utropspris: 1 500 SEK

    Slutpris

    400
    40 EUR
    49 USD

    Budhistorik (3 bud)
    1A 8 jan 21:30400SEK
    2 8 jan 21:30350SEK
    1 8 jan 14:45300SEK