MAPP MED 21 st SAGOBILDER, "Har dyrene sjael" av Th Kittelsen, Ernst Bojesens Kunstforlag. Troligen 1890-tal.

Slitage, gulnade, fläckar. Mappen med skador.

Utropspris
1 200 SEK