Madeleine Pyk – en samling F769

Konst

9 föremål
Akvarell, signerad Shisen, 1900-tal.
17 tim 9m
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
"Geographisk Delineation".
2d 20 tim
"Geographisk Delineation".
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Philip von Schantz, Vaser och husgavlar.
1d 16 tim
2 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Lars Lerin, Landskap med hus.
2d 11 tim
Lars Lerin, Landskap med hus.
13 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Max Walter Svanberg, Utan titel.
3d 15 tim
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK