Kan inte nå servern

Diverse

Den omfångsrika kategorin Diverse innehåller vitt skilda kulturföremål av olika material och från alla epoker. Ofta bär de på en intresseväckande historia. Genom att göra ett eget urval av äldre konst- och bruksföremål skapar du ett personligt och unikt hem.

 
23 föremål
Sten Johansson, vägglampetter, ett par, Arvika.
1d
Sten Johansson, vägglampetter, ett par, Arvika.
Aktuellt bud
750 SEK
Utropspris
2 900 SEK
Dunhill tändare.
5d 4 tim
Dunhill tändare.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
1d 1 tim
Bokstöd, ett par, 1900-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.