Diverse

55 föremål
Mässingsgryta.
4d 21 tim
Mässingsgryta.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Brickor ett par Firma Svenskt Tenn.
3d
333 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
22 tim 11m
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Esse Poggats, käpp.
2d 22 tim
Esse Poggats, käpp.
1 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Vas Ostasien 1900-tal brons.
22 tim 13m
Vas Ostasien 1900-tal brons.
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Gonggong, art déco, WMF Ikora.
22 tim 3m
50 EUR
Utropspris
250 EUR
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
6d 20 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Cloche England 1900-talets första hälft nysilver.
1d
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Paraplyställ, omkring år 1900.
1d 22 tim
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
22 tim 5m
Dekorativ skulptur 1900-tal.
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldskärm, omkring 1900.
21 tim 37m
Eldskärm, omkring 1900.
800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bricka nysilver 1900-talets första hälft.
22 tim 31m
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Eldhundar, ett par, Louis XVI, 1700-tal.
53m 49s
7 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Geridong, Frankrike, 1800-tal.
4d 21 tim
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
6d 23 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK