Kan inte nå servern

Diverse

Den omfångsrika kategorin Diverse innehåller vitt skilda kulturföremål av olika material och från alla epoker. Ofta bär de på en intresseväckande historia. Genom att göra ett eget urval av äldre konst- och bruksföremål skapar du ett personligt och unikt hem.

 
47 föremål
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
5 tim 5m
Ljusplåtar 1 par Barock-stil omkring 1900.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampa 1940-tal.
5d
Bordslampa 1940-tal.
Aktuellt bud
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Dunhill tändare.
6d 5 tim
Dunhill tändare.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.