Diverse

51 föremål
Spegel, Sverige, 1930-tal.
4d 22 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Geridong, Frankrike, 1800-tal.
2d 20 tim
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Esse Poggats, käpp.
22 tim 3m
Esse Poggats, käpp.
2 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Hörtratt Frankrike 1800-talets senare del.
6d
1 850 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jonas Brolin, karta, Stockholms Stad, 1771.
5d 23 tim
1 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kandelabrar, ett par, jugend, tidigt 1900-tal.
4d 19 tim
1 000 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vikskärm Japan tidigt 1900-tal.
1d 20 tim
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Dekorativ skulptur 1900-tal.
4d
Dekorativ skulptur 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Mässingsgryta.
2d 20 tim
Mässingsgryta.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK