Kan inte nå servern
 
13 föremål
Tekök, silver, rokokostil, 1900-tal.
12 tim
Tekök, silver, rokokostil, 1900-tal.
Aktuellt bud
33 100 SEK
Utropspris
16 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.