Kan inte nå servern
 
14 föremål
Soffbord, 1960-/70-tal.
1d 15 tim
Soffbord, 1960-/70-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
15 tim 28m
Vitrinskåp, samtida.
Aktuellt bud
4 500 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
2d 15 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.