Kan inte nå servern
 
174 föremål
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
7 tim 36m
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
8 tim 14m
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
8 tim 28m
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Soffa, Jio Möbler.
8 tim 46m
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
8 tim 52m
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
Aktuellt bud
5 200 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffbord, 1960-/70-tal.
9 tim 4m
Soffbord, 1960-/70-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
1d 8 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
1d 8 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
1d 8 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
1d 9 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Lars Hellsten, vas.
2d 3 tim
Lars Hellsten, vas.
Aktuellt bud
1 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, samtida.
2d 3 tim
Soffbord, samtida.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Alvar Aalto, bord, modell 90 A, Artek.
2d 4 tim
Alvar Aalto, bord, modell 90 A, Artek.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Erika Lagerbielke, vas, Orrefors.
2d 4 tim
Erika Lagerbielke, vas, Orrefors.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
2d 4 tim
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Swedish Grace, taburett, 1930-tal.
4d 6 tim
Swedish Grace, taburett, 1930-tal.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
4d 6 tim
Anne Nilsson, vas/skål, Orrefors, 2000-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.