Kan inte nå servern
 
334 föremål
Soffa,  R.O.O.M.
6d 18 tim
Soffa, R.O.O.M.
Inga bud
Utropspris
8 000 SEK
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
20 tim 10m
Anne Nilsson, vas, Orrefors, 1988.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Spegel, 1930-40-tal.
1d 17 tim
Spegel, 1930-40-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
3d 17 tim
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.