Kan inte nå servern
 
313 föremål
Soffa, Jio Möbler.
4d 8 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
5d 7 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffbord, samtida.
6d 3 tim
Soffbord, samtida.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Lars Hellsten, vas.
6d 3 tim
Lars Hellsten, vas.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
2d 4 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Soffbord, ett par, Minotti.
3d 10 tim
Soffbord, ett par, Minotti.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
3d 7 tim
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
4d 11 tim
Kaj Franck, vas, Nuutajärvi Notsjö.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4d 7 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.