Kan inte nå servern
 
199 föremål
Soffa, Jio Möbler.
3d 18 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
4d 18 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Lars Hellsten, vas.
5d 13 tim
Lars Hellsten, vas.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
1d 14 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
2d 17 tim
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
3d 18 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
3d 18 tim
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
4d 18 tim
Soffbord, "Spiro", Nordform, samtida.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
1d 15 tim
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
4d 18 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
5d 14 tim
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.