199 föremål
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
3d 1 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Bertil Vallien, skulptur, Kosta Boda.
5d 19 tim
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Birger Ekman, bricka, Mjölby Intarsia, 1940.
3d
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
1d 20 tim
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Carl-Harry Stålhane, skål, Rörstrand, unik.
3d
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
4d 23 tim
7 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
3d 23 tim
400 SEK
Utropspris
4 500 SEK
3d 23 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
3d 23 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK