199 föremål
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
14 tim 49m
38 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
4d 11 tim
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Nordiska Kompaniet, matbord, "Lovö", 1940-tal.
13 tim 3m
12 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
3d 12 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, Jio Möbler.
4d 12 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
1d 9 tim
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
3d 12 tim
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Vitrinskåp, samtida.
2d 12 tim
Vitrinskåp, samtida.
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Sideboard, 1950/60-tal.
4d 12 tim
Sideboard, 1950/60-tal.
1 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
3d 11 tim
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
3d 12 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
3d 12 tim
400 SEK
Utropspris
4 500 SEK
3d 12 tim
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Taklampa, Italien, 1960-tal.
12 tim 19m
Taklampa, Italien, 1960-tal.
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
2d 13 tim
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Spegel, Sverige, 1930-tal.
7d 13 tim
Spegel, Sverige, 1930-tal.
1 500 SEK
Utropspris
4 000 SEK