Kan inte nå servern
Liveauktioner
Contemporary Art & Design 670
Auktion: 21−22 april 2026
Important Timepieces 671
Auktion: 21 april 2026
Modern Art & Design 672
Auktion: 20−21 maj 2026
Important Spring Sale 673
Auktion: 10−12 juni 2026
 
199 föremål
Taklampa, Italien, 1960-tal.
22 tim 36m
Taklampa, Italien, 1960-tal.
Aktuellt bud
4 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Kjell Engman, skulptur, glas, Kosta Boda.
1d
Kjell Engman, skulptur, glas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
3 157 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
1d 1 tim
Soffa, Swedish Modern, 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
38 500 SEK
Utropspris
30 000 SEK
Wilke Adolfsson, vas, graal.
1d 1 tim
Wilke Adolfsson, vas, graal.
Aktuellt bud
1 700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Bordslampor, ett par, Bergboms.
1d 18 tim
Bordslampor, ett par, Bergboms.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
1d 20 tim
Jonas Rooth, ljuskrona, Kivik, 1997.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
1d 21 tim
Tom Dixon, pall, "Fan", samtida.
Aktuellt bud
2 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
2d 21 tim
Kjell Engman, vas, Kosta Boda.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Vitrinskåp, samtida.
2d 23 tim
Vitrinskåp, samtida.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Taklampa, 1920/30-tal.
2d 23 tim
Taklampa, 1920/30-tal.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
2d 23 tim
Barpallar, 4 st, Johanson Design.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
3d 21 tim
Soffa, "Metropolitan", JIO Möbler.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
3d 22 tim
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
3d 22 tim
Fåtöljer, ett par, 1940-tal.
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
3d 22 tim
Fåtölj med fotpall, Jio Möbler.
Aktuellt bud
400 SEK
Utropspris
4 500 SEK
Soffa, Jio Möbler.
3d 22 tim
Soffa, Jio Möbler.
Inga bud
Utropspris
12 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
3d 22 tim
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
4d 22 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.