335 föremål
Gungstol, Swedish Modern, 1940-tal.
4d
200 EUR
Utropspris
2 500 EUR
Soffa 1900-talets mitt.
1d 20 tim
Soffa 1900-talets mitt.
1 100 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
7d
10 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
3d 23 tim
5 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Jonas Bohlin, bord, "Stilla Ask", Gemla, samtida.
7d
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK