Kan inte nå servern
 
300 föremål
Soffa 1900-talets mitt.
18 tim 8m
Soffa 1900-talets mitt.
Aktuellt bud
1 100 EUR
Utropspris
2 000 EUR
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
5d 22 tim
Kjell Engman, skulptur, Kosta Boda.
Aktuellt bud
10 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
2d 21 tim
Fåtöljer, ett par, "Churchtown", Artwood.
Aktuellt bud
5 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Nirvan Richter, fåtölj, "Länstol", Norrgavel.
3d
Nirvan Richter, fåtölj, "Länstol", Norrgavel.
Aktuellt bud
6 200 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Soffa,  R.O.O.M.
5d 21 tim
Soffa, R.O.O.M.
Inga bud
Utropspris
6 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.