Kan inte nå servern
 
24 föremål
Soffa, Howardmodell, Englesson, 2000-tal.
4d
Soffa, Howardmodell, Englesson, 2000-tal.
Aktuellt bud
1 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
2d 23 tim
Soffa, "Charles", Jio möbler, samtida.
Aktuellt bud
5 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
3d 22 tim
Eichholtz, soffbord, 4 st "Tortona".
Aktuellt bud
12 500 SEK
Utropspris
20 000 SEK
Ta del av det senaste från Bukowskis
Håll dig uppdaterad på våra kurerade temaauktioner, liveauktioner, visningar och nyheter från konst- och designvärlden. Prenumerera på vårt nyhetsbrev.